Taşar Hukuk & Danışmanlık Bürosu; müvekkillerin hak ve menfaatlerini, güncel içtihatları ve yayınları düzenli olarak takip ederek korumak ve aynı zamanda sonuç odaklı etkili çözümler üretmek adına  Av. Gözde ERSOY tarafından kurulmuştur. Av. Gözde ERSOY İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans çalışmalarını tamamlamıştır.

İstanbul Barosu üyesi olan Av .Gözde ERSOY Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı bünyesinde Arabuluculuk faaliyetini sürdürürken aynı zamanda Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı bünyesinde de Uzlaştırmacılık görevini ifa etmektedir.

Büromuzda karşılıklı saygı, güven ve bağlılığa dayanan değerlerden ödün vermeksizin, müvekkillerimize hukuk alanında geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkille kurulacak olan ilişkinin en önemli kuralının, bizimle paylaşılan bilgilerin gizlilik çerçevesinde kalması ve özenle saklanması olduğu bilinciyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hukuksal sürecin her aşamasında müvekkili bilgilendirme ve koordineli bir şekilde hareket etme prensiyle hizmet vermekteyiz.

Hukuk büromuz İstanbul  başta olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan çözüm ortaklarıyla kurmuş olduğu ağ ile en iyi şekilde müvekkillerine hizmet vermektedir.